IELTS bootcamp

Старт: 18 листопада

Відтворити відео

Зроби тестове завдання, перед тим, як скролити цю сторінку нижче. Щоб приєднатися до IELTS BOOTCAMP, де ми готуємося до екзамену з англійської IELTS (АЕЛТС), потрібен рівень не нижче Intermediate (B1+).

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Пам'ятай!

Підготуватися до тесту IELTS з англійської серйозно за місяць НЕМОЖЛИВО. Мета IELTS Bootcamp- розпочати цю підготовку, отримати пошагову інструкцію, як це зробити. І нарешті почати активно практикуватися, а не займатися нескінченним переглядом відео, які багато хто пропонує. Це попередня підготовка до головного курсу, а саме головне за КОМФОРТНОЮ ЦІНОЮ.

Таблиця балів IELTS

A2 (Elementary)
IELTS - 3.0 / 3.5
B1 (Pre-Intermediate, Intermediate)
IELTS - 4.0 / 4.5. / 5.0
B2 (Upper-Intermediate)
IELTS - 5.5 / 6.0 / 6.5
C1 (Advanced)
IELTS - 7.0 / 7.5. / 8.0
C2 (Proficiency)
IELTS - 8.5 / 9.0

Що таке Bootcamp?

IELTS BOOTCAMP – це крута можливість розпочати підготовку до екзамену IELTS. 20 % відео, в яких я коротко розповім про структуру тесту IELTS, і 80% практики певних блоків кожного навичка аудіювання (listening), читання (reading), розмовну частину (speaking) та письмову (writing).

Як це працює?

Тест з англійської IELTS (АЕЛТС) – один з найпопулярніших в світі.

Після курсу ви:

Для кого bootcamp?

Програма

Попрактикуємо правопис, правильне написання дат, даних та чисел, навчимося розпізнавати відношення спікера до ситуації, не спотикатися на різних відволікаючих факторах та розуміти, де фрази було замінено на синоніми та перефразовані по іншому. Будемо розумітися на картах та описі різних процесів.

Duration: 1.5h Video + practice

Навчимося розуміти заголовки, розберемо, що таке scanning та skimming, почнемо помічати парафрази та синоніми, розберемо питання True/False/Not given, питання із заголовками, multiple-choice питання.

Duration: 1.5h Video + practice

Розберемо кожну з трьох частин та обов’язково попрактикуємо в трохи незвичном форматі (e.g. аудіформаті), буде 1 лайв сессія для більш детальної проработки розмовної частини (IELTS speaking).

Duration: 2.5h Video + practice + 1 life session

В письмовій частині ми детально розберемо IELTS writing Part 1. Ця частина лише про IELTS Academic, тому розберемо всі варіанти, структуру завдання та шаблонні фрази, які скоротять опис діаграм до 20 хв.

Duration: 1:15h Video + practice + feedback on writing

Що говорять?

Хочеш зробити більше тестів?

Як почати?

1. Дізнайся свій рівень

Якщо твій рівень нижче ніж Intermediate (B1+) не мороч собі голову і іди займатися загальною англійською. Цей екзамен важко здати на 6.0 – 6.5 балів, якщо твій рівень низький. Я можу сказати, що підготувалася до екзамену за місяць і отримала високий бал, – це буде правдою, але і мій рівень наразі Proficiency (С2).

2. Зроби оплату

Коли тест зроблено і рівень визначено, долучайся до телеграм каналу після оплати. Як тільки оплата успішно пройде, тебе перекине на сторінку після оплати з лінком на телеграм канал. Ми починаємо 23 вересня, але викладач вже буде на зв’язку. 

Підготовка до екзамену як і сам екзамен зазвичай коштує чимало. На одному індивідуальному занятті, який обійдеться тобі 350 грн. ми розбираємо лише один блок однієї навички, а повний курс IELTS потребує мінімум 32 години і коштує вже 7500 грн. На IELTS Bootcamp можна зробити правильний старт в підготовці вже зараз, отримати підтримку свого викладача та ментора за комфортною ціною.

нижче b1+?

Що робити, якщо зробили тест, а рівень нижче B1+? Не впадати у відчай і не записуватися на IELTS bootcamp, бо він зараз не підійде. В цьому випадку займатися загальною англійською: самостійно, на курсах або індивідуально з викладачем. До речі, я також готую до тесту IELTS індивідуально, тому якщо хочете дізнатися більше, переходьте по лінку поруч.

Зв'язатися

Виникли питання?

Якщо ви не знайшли відповіді на свої питання на цій сторінці, або виникли питання, поки переклядали інформацію, зі мною можна легко зв’язатися. Достатньо лише заповнити форму нижче.

[activecampaign form=11 css=1]